KLUCZOWE KORZYŚCI PODEJŚCIA ARCHITEKTONICZNEGO

Zbuduj przejrzysty widok krajobrazu Architektury Korporacyjnej

Monitoruj spójność Architektury Korporacyjnej

Uzyskaj wgląd w całościową wizualizację Portfela IT w procesie podejmowania decyzji

Obserwuj potencjalne konflikty i nadmiarowość funkcjonalną oraz technologiczną

Czym jest ład architektoniczny, czyli architecture governance?

STOSUJEMY NAJLEPSZE PRAKTYKI

Nasz zespół zajmujący się Architekturą Korporacyjną składa się z certyfikowanych Architektów TOGAF® i ArchiMate®, którzy posiadają praktyczne doświadczenie w realizacji projektów z zakresu Architektury Korporacyjnej i stale podnoszą swoje kompetencje.

Posiadamy gotowe modele i szablony, zgodne z tzw. best practice, które możemy dostosować do określonych potrzeb klienta. Stworzyliśmy własne pluginy do wykorzystywanych narzędzi, które usprawniają stosowanie Architektury Korporacyjnej w praktyce.

W każdym projekcie z tego zakresu kładziemy silny nacisk na operacjonalizację Architektury Korporacyjnej pod względem integracji z innymi procesami (takimi jak: SDLC – Software Development Lifecycyle, Zarządzanie Portfelem Projektów, Zarządzanie Procesami Biznesowymi) aby pod względem praktycznym wspierać realizację projektów.

TECHNOLOGIE, KTÓRE WSPIERAJĄ NASZĄ PRACĘ:

Enterprise Architect from Sparx supports Intecas projects regerding corporate architectures and integrations
Alfabet is a robust software from Software AG we use to deliver Enterprise Architecture within large organizations

NASZE CERTYFIKATY:

Zdajemy sobie sprawę, że podejście architektoniczne, oderwane od procesu projektowego i procesów rozwoju oprogramowania staje się tylko bezużyteczną teorią. Dlatego zawsze kładziemy nacisk na użyteczność tworzonych mechanizmów i ich integrację z kluczowymi procesami.

Chcesz porozmawiać o budowie Architektury Korporacyjnej? Masz wątpliwości lub pytania? Napisz do mnie, pomogę rozwiązać Twój problem.

MARCIN PARCZEWSKI,
CEO INTECA