Dołącz do nas i bądź sobą!

Dowiedz się więcej o tym kim jesteśmy, kogo szukamy i sprawdź czy pasujemy do siebie.

POZNAJ NAS

Inteca to zespół konsultantów i inżynierów oprogramowania z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów dla przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

Jesteśmy software house’m, w którym jest dużo przestrzeni na entuzjazm i rozwój osobisty. Twoje pomysły będę słyszane i będziesz miał wpływ na kształtowanie naszej firmy. Stawiamy na sprawdzone praktyki, ale mamy w firmie otwarte drzwi i umysły. Po prostu utalentowani inżynierowie tworzą dobre zespoły!

NASZA FILOZOFIA ROZWOJU

IT’s about business – wierzymy w to, że rozwój naszych pracowników przekłada się na efektywność biznesową. W świecie IT drogą do osiągnięcia wysokiej efektywności jest chęć realizacji coraz bardziej złożonych projektów, samodzielność oraz umiejętność dzielenia się wiedzą z zespołem i klientami. W praktyce wygląda to tak, że im większą masz wiedzę i więcej potrafisz, tym łatwiej i pewniej podejmujesz decyzje w obszarze swoich kompetencji. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc z czasem chcesz wpływać na realizację coraz bardziej ambitnych projektów. Dzięki temu naturalnie zwiększa się Twoja odpowiedzialność i zakres kompetencji.

Zgodnie z The SFIA Foundation©* wspieramy naszych developerów i specjalistów w rozwoju poprzez:

  • wspólne określenie ścieżki rozwoju każdego pracownika oraz potrzebnego wsparcia w jej realizacji
  • umożliwienie podejmowania działań rozwojowych, nie tylko przy użyciu szkoleń, ale również poprzez: zadania rozwijające potencjał,  czy wspólną pracę z doświadczonymi pracownikami
  • udzielanie na bieżąco informacji zwrotnej

*The SFIA Foundation to organizacja, która opisuje umiejętności i kompetencje wymagane przez specjalistów na stanowiskach związanych z technologiami informacyjnymi i inżynierią oprogramowania  i zgodnie z jej filozofią umiejętności zawodowe są dopasowane do poziomów odpowiedzialności.

TAK ZATRUDNIAMY

21

Zależy nam, aby proces rekrutacji był dla Ciebie przyjazny i możliwie najkrótszy. W związku z tym założyliśmy, że zaproponujemy Ci nie więcej niż trzy etapy procesu.

KROK 1   APLIKUJ!

Daj nam znak, że jesteś zainteresowany danym stanowiskiem – wyślij CV! Możesz to zrobić poniżej. Jeżeli już na tym etapie masz do nas pytania – pytaj śmiało! Przewidzieliśmy na to miejsce w naszym formularzu aplikacyjnym – wiemy, że kto pyta nie błądzi. :]

KROK 2   SPRAWDŹ SIĘ!

Możesz zostać poproszony o realizację zadania ewaluacyjnego. Wiemy, że to wymaga zaangażowania i poświęcenia Twojego cennego czasu. Ale dzięki temu poznamy się lepiej jeszcze przed pierwszym spotkaniem. Będziesz mógł zweryfikować z jakiego rodzaju zadaniami zmierzysz się w Intece i sprawdzisz w jakim zakresie Twoje kwalifikacje korespondują z naszymi wymaganiami projektowymi. My natomiast poznamy Twoje umiejętności. Dzięki temu wspólnie podejmiemy świadomą decyzję o współpracy. Inaczej mówiąc: ani Ty, ani my nie „kupimy kota w worku”. To chyba fair, prawda?

KROK 3   POROZMAWIAJMY!

Rozmowa rekrutacyjna. Potraktuj nasze spotkanie jako okazję do poznania siebie nawzajem. Rozmowa będzie swobodna. Bądź sobą! Powiedz co jest dla Ciebie ważne, w czym czujesz się dobrze i co Cię motywuje. Przedstaw swoje zalety, ale nie bój się opowiedzieć o słabych stronach. Wiemy, że mają je nawet najlepsi. Obiecujemy nie zadawać podchwytliwych, niezrozumiałych pytań. Komunikacja wprost jest tym, co lubimy najbardziej. Nie będziemy „owijać w bawełnę”. Jeśli projekt, do którego Cię rekrutujemy jest wymagający – powiemy Ci o tym. Chcemy mieć pewność, że pasujesz do naszego zespołu nie tylko pod względem umiejętności i kompetencji, ale tez osobowości. Spędzamy ze sobą wiele czasu, więc musimy dobrze czuć się razem.

W podziękowaniu za poświęcony czas przekażemy Ci feedback, niezależnie czy zdecydujemy się na współpracę czy nie.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Tester Oprogramowania

Kliknij, aby poznać szczegóły

FULL-STACK DEVELOPER

Full-Stack Developer

Kliknij, aby poznać szczegóły

Nie znalazłeś stanowiska dla siebie? Nic nie szkodzi!

Napisz do nas, być może mamy dla Ciebie ofertę.