POZNAJ NAS

Inteca to zespół konsultantów i inżynierów oprogramowania z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów dla przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

Jesteśmy software house’m, w którym jest dużo przestrzeni na entuzjazm i rozwój osobisty. Twoje pomysły będą słyszane i będziesz miał wpływ na kształtowanie naszej firmy. Stawiamy na sprawdzone praktyki, ale mamy w firmie otwarte drzwi i umysły. Po prostu utalentowani inżynierowie tworzą dobre zespoły!

IT’s about business – wierzymy w to, że rozwój naszych pracowników przekłada się na efektywność biznesową. W świecie IT drogą do osiągnięcia wysokiej efektywności jest chęć realizacji coraz bardziej złożonych projektów, samodzielność oraz umiejętność dzielenia się wiedzą z zespołem i klientami. W praktyce wygląda to tak, że im większą masz wiedzę i więcej potrafisz, tym łatwiej i pewniej podejmujesz decyzje w obszarze swoich kompetencji. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc z czasem chcesz wpływać na realizację coraz bardziej ambitnych projektów. Dzięki temu naturalnie zwiększa się Twoja odpowiedzialność i zakres kompetencji.

Zgodnie z The SFIA Foundation©* wspieramy naszych developerów i specjalistów w rozwoju poprzez:

  • wspólne określenie ścieżki rozwoju każdego pracownika oraz potrzebnego wsparcia w jej realizacji
  • umożliwienie podejmowania działań rozwojowych, nie tylko przy użyciu szkoleń, ale również poprzez: zadania rozwijające potencjał,  czy wspólną pracę z doświadczonymi pracownikami
  • udzielanie na bieżąco informacji zwrotnej
*The SFIA Foundation to organizacja, która opisuje umiejętności i kompetencje wymagane przez specjalistów na stanowiskach związanych z technologiami informacyjnymi i inżynierią oprogramowania  i zgodnie z jej filozofią umiejętności zawodowe są dopasowane do poziomów odpowiedzialności.

KIM JESTEŚMY

ORGANIZACJA NASZEJ PRACY

Lubimy działać zwinnie i w uporządkowany sposób, dlatego organizację naszej pracy opieramy o metodykę SCRUM i filozofię Agile. Autonomiczne zespoły, liczące maksymalnie 6 osób, przy wsparciu Project Leadera decydują w jaki sposób zarządzać swoją pracą i jak najlepiej realizować cele projektowe.

Dialog ma dla nas znaczenie, dlatego stworzyliśmy specjalny proces wspierający inicjatywy naszych pracowników. Twoja propozycja zmian procesowych, technologicznych, czy tych dotyczących wszystkich pracowników, jest zawsze mile widziana. Dzięki takiej właśnie inicjatywie pracowniczej regularnie organizujemy Pizza Day, gdzie podczas wspólnego posiłku rozmawiamy o tym co dzieje się w firmie i o tym, co może i powinno się wydarzyć.

Nie jesteśmy korporacją i widzimy w tym wiele korzyści. Nie tworzymy niepotrzebnych procesów i struktur. Stawiamy na partnerskie relacje i płaską strukturę organizacyjną, nie budujemy dystansu.

TECHNOLOGIE WYKORZYSTYWANE W PROJEKTACH

Nasze podejście do eksplorowania rynku nowych technologii i ciągłego doskonalenia się sprawia, że nasz stos technologiczny jest szeroki i ciągle go wzbogacamy. Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymywali sprawdzone i solidne rozwiązania. Pierwszym krokiem współpracy z klientem jest dokładna analiza jego potrzeb. Stosując Model Driven Engineering bardzo szczegółowo modelujemy nasze rozwiązania. Wykorzystujemy szereg artefaktów analitycznych tj. diagramy procesów, model domeny, use case’y, szkic makiet, mapowanie makiet na model domeny, przy użyciu notacji BPMN i UML. A wszystko po to, aby zwiększyć efektywność i spójność procesu tworzenia oprogramowania.

Obecnie tworzymy oprogramowanie m.in. w technologiach:
• Back-end development: Java
• Mikroserwisy: SpringBoot, REST, GraphQL, Quarkus
• Usługi na ESB: Webmethods Software AG Integration Server, WSO2 Enterprise Integrator
• API Management: WebMethods API Management, WSO2 API Manager
• Bezpieczeństwo: Keycloak
• Front-end development: Angular, WebComponents
• Infrastruktura: konteneryzacja (Docker, Kubernetes)

WARTOŚCI I PRYNCYPIA

Niezmiernie istotne w naszej pracy jest bycie profesjonalnym, tworzenie oprogramowania wysokiej jakości oraz dobra współpraca z naszymi partnerami i klientami, a także pomiędzy sobą wewnątrz organizacji.

ATMOSFERA

Kulturę firmy i atmosferę tworzymy razem podczas codziennej pracy, dlatego przyjazną atmosferę stawiamy na pierwszym miejscu. Wiemy, że praca to nie wszystko, dlatego czasami wybijamy się z codziennej rutyny i wspólnie bawimy się poza biurem (lubimy się dobrze bawić).Integracja jest dla nas ważna, ponieważ wierzymy, że zgrany zespół to fundament dobrej współpracy i tworzenia dobrej jakości oprogramowania.

WSPIERAMY CIĘ W TWOJEJ PRACY

Szkolenia
Podczas cyklicznych spotkań ewaluacyjnych z Project Leaderem określisz kierunek swojego rozwoju, wskażesz szkolenia, które chcesz zrealizować i które przybliżą Cię do osiągnięcia celu. My zadbamy o budżet. :]
Dowolna forma współpracy
UoP, B2B– wybierz tę formę współpracy, która jest dla Ciebie korzystna.
Praca zdalna
W większości projektów możesz pracować zdalnie jeden dzień w tygodniu.
Prywatna opieka medyczna
Możesz skorzystać z pakietu prywatnej opieki medycznej dla siebie oraz dla swojej rodziny.
Benefity
Po pracy każdy potrzebuje chwili relaksu lub aktywności fizycznej – o to też zadbamy dzięki karcie Multisport. Do tego Pizza Day, owocowe wtorki, napoje, przekąski, wygodny chillout room i gry planszowe oraz Play Station (i cykliczne „smashowanko”). 😊

APLIKUJ

ZAUFALI NAM

TECHNOLOGIE

TAK ZATRUDNIAMY

Kopia Bez tytułu (3)

Zależy nam, aby proces rekrutacji był dla Ciebie przyjazny i możliwie najkrótszy. W związku z tym założyliśmy, że zaproponujemy Ci nie więcej niż trzy etapy.

APLIKUJ! Daj nam znak, że jesteś zainteresowany danym stanowiskiem – wyślij CV! Możesz to zrobić poniżej. Jeżeli już na tym etapie masz do nas pytania – pytaj śmiało! Przewidzieliśmy na to miejsce w naszym formularzu aplikacyjnym – wiemy, że kto pyta nie błądzi. :]

SPRAWDŹ SIĘ! Możesz zostać poproszony o realizację zadania ewaluacyjnego. Wiemy, że to wymaga zaangażowania i poświęcenia Twojego cennego czasu. Ale dzięki temu poznamy się lepiej jeszcze przed pierwszym spotkaniem. Będziesz mógł zweryfikować z jakiego rodzaju zadaniami zmierzysz się w Intece i sprawdzisz w jakim zakresie Twoje kwalifikacje korespondują z naszymi wymaganiami projektowymi. My natomiast poznamy Twoje umiejętności. Dzięki temu wspólnie podejmiemy świadomą decyzję o współpracy. Inaczej mówiąc: ani Ty, ani my nie „kupimy kota w worku”. To chyba fair, prawda?

POROZMAWIAJMY! Rozmowa rekrutacyjna. Potraktuj nasze spotkanie jako okazję do poznania siebie nawzajem. Rozmowa będzie swobodna. Bądź sobą! Powiedz co jest dla Ciebie ważne, w czym czujesz się dobrze i co Cię motywuje. Przedstaw swoje zalety, ale nie bój się opowiedzieć o słabych stronach. Wiemy, że mają je nawet najlepsi. Obiecujemy nie zadawać podchwytliwych, niezrozumiałych pytań. Komunikacja wprost jest tym, co lubimy najbardziej. Nie będziemy „owijać w bawełnę”. Jeśli projekt, do którego Cię rekrutujemy jest wymagający – powiemy Ci o tym. Chcemy mieć pewność, że pasujesz do naszego zespołu nie tylko pod względem umiejętności i kompetencji, ale tez osobowości. Spędzamy ze sobą wiele czasu, więc musimy dobrze czuć się razem.

W podziękowaniu za poświęcony czas przekażemy Ci feedback, niezależnie czy zdecydujemy się na współpracę czy nie.

PARTNERZY TECHNOLOGICZNI

BENEFITY

Projekt bez tytułu (42)

WYBRANE PROJEKTY, KTÓRE AKTUALNIE REALIZUJEMY

2
3
4
5
6

Celem projektu jest integracja wielu systemów używanych przez klienta z wykorzystaniem różnych wzorców integracji EIP (Enterprise Integration Patterns). W projekcie używana jest komunikacja zarówno synchroniczna jak i asynchroniczna z zastosowaniem wielu rozwiązań mających na celu zapewnienie odpowiedniego poziomu niezawodności całego rozwiązania. Stos technologiczny: Software AG Integration Server 10.3/10.5 || UniversalMessaging 10.3/10.5 || Adaptery JDBC – Serwisy flow || Java – Triggery JMS (Dead Letter Channel, Invalid Letter Channel i wiele innych) || Serwisy REST oraz SOAP.

Celem projektu jest wdrożenie API Managment. Projekt zakłada instalację i konfigurację rozwiązania klasy API Managment w oparciu o rozwiązania WSO2 (API Store, API Publisher, API KeyManager, API Gateway). W projekcie konieczne jest zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i przepustowości systemu. Stąd użycie OAuth2.0 oraz OpenIDConnect jak również wzorców integracyjnych zapewniających przepustowość (throttling). Całość rozwiązania będzie działała na rozwiązaniu Kubernetes.

Celem projektu jest przepisanie systemu na rozwiązanie oparte o architekturę mikroserwisową. W projekcie konieczna będzie implementacja usług jak również frontendów przy zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i użyteczności funckjonalnej. W warstwie frontendowej wykorzystane są Angular, TypeScript, NGXS, Angular WebComponents, OAuth2.0. W warstwie backendowej usługi będą implementowane z wykorzystaniem SpringBoot – usługi będą udostępnione protokołem REST lub GraphQL.

Celem projektu jest implementacja nowej funkcjonalności związanej z dostępem do danych bankowych (rachunki, transakcje, przelewy). System będzie implementowany w architekturze mikroserwisowej (SpringBoot, REST, GraphQL). Frontendy będą dostaczane w koncepcji micro-frontends z wykorzystaniem technologii takich jak Angular, TypeScript, NGXS, Angular WebComponents, OAuth2.0. Dodatkowo warstwa persystencji danych zakłada użycie rozwiązań NoSQL.

Celem projektu jest integracja wielu systemów używanych przez klienta z wykorzystaniem różnych wzorców integracji EIP (Enterprise Integration Patterns) oraz budowa warstwy usług w oparciu o kanoniczny model danych. W projekcie używana jest komunikacja zarówno synchroniczna jak i asynchroniczna z zastosowaniem wielu rozwiązań mających na celu zapewnienie odpowiedniego poziomu niezawodności całego rozwiązania. Stos technologiczny: Software AG Integration Server || UniversalMessaging || Adaptery JDBC – Serwisy flow oraz Java – Triggery JMS  || Serwisy REST oraz SOAP.

WYBRANE PROJEKTY, KTÓRE JUŻ ZREALIZOWALIŚMY

Klient: BANK

Automatyzacja
procesów obsługi
ubezpieczeń i kredytów

Klient: BANK

Kwalifikowany podpis elektroniczny

Klient: BANK

Elektronizacja zajęć
egzekucyjnych

Klient: BANK

Platforma sprzedaży kredytów dla MŚP i Agro

Klient: BANK

Proces zdalnego udzielania kredytu ratalnego

Klient: CRO

Zunifikowany system raportowy

Klient: BANK

Proces wnioskowania o kredyt ratalny dla klienta indywidualnego

Klient: BANK

Automatyzacja procesów obsługi ubezpieczeń i kredytów

Klient: BANK

Proces wnioskowania o kredyt gotówkowy dla klienta indywidualnego

Klient: BANK

Proces wnioskowania o kredyt dla klienta instytucjonalnego

Klient: BANK

Automatyczne zamykanie rachunków ROR

AKTUALNE OFERTY PRACY

FRONT-END