POZNAJ NAS LEPIEJ

O NAS

Jesteśmy zespołem konsultantów i inżynierów oprogramowania z doświadczeniem w realizacji projektów dla dużych przedsiębiorstw z sektorów finansów i bankowości, przemysłu, usług oraz administracji publicznej. 

Łączymy wiodące rozwiązania technologiczne ze zwinnymi metodykami dostarczania i rozwijania oprogramowania. Zapewniamy naszym klientom usługi i produkty, ukierunkowane na ich potrzeby. 

Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania nowych wartości biznesowych przez wykorzystanie technologii IT.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Automatyzacja i optymalizacja procesów
Custom Software Development
Architektura Korporacyjna - consulting & szkolenia
SOA & Enterprise Service Bus
Microservices

JAKIE USŁUGI ZAPEWNIAMY?

Lubimy wyzwania i pracę przy dużych, kompleksowych projektach. Pracujemy z wykorzystaniem wysokiej klasy narzędzi technologicznych. 

ARCHITEKTURA KORPORACYJNA

Zbudujemy przejrzysty widok krajobrazu Architektury Korporacyjnej pozwalający monitorować jej spójność w procesie podejmowania decyzji i realizacji projektów.

AUTOMATYZACJA PROCESÓW BIZNESOWYCH

Pomożemy zdefiniować, zautomatyzować i zoptymalizować procesy z wykorzystaniem dedykowanych systemów BPMS i zapewnimy szkolenia Twoim pracownikom.

API Management Platform for your enterprise and corporate business

API MANAGEMENT PLATFORM

Przy użyciu technologii od wiodących dostawców zbudujemy platformę do planowania, analizy, zarządzania cyklem życia API i wspomagającą monetyzację oraz przystosujemy ją do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu.

POTRZEBUJESZ WSPARCIA IT W TWOJEJ ORGANIZACJI?