POLEĆ ZNAJOMEGO DO PRACY W INTECA

Jeśli w gronie Twoich znajomych jest ktoś, o kim wiesz, że jest idealnym kandydatem odpowiadającym profilowi z ofert pracy zamieszczonych na naszej stronie, nie zwlekaj – poleć go do pracy w Inteca!

Co możesz zyskać?

Za polecenie pracownika, którego zatrudnimy możesz otrzymać nawet 6000 zł brutto. Wysokość bonusu uzależniona jest od poziomu stanowiska: za polecenie Juniora wypłacimy Ci bonus 1000 zł brutto, za Regulara – 4000 zł, a za Seniora – 6000 zł brutto.

Jak polecić znajomego do pracy w Inteca?

  1. Sprawdź na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy
  2. Jeśli ktoś z Twoich znajomych spełnia kryteria, możesz polecić jego kandydaturę. Pamiętaj jednak, aby wcześniej go o tym poinformować i uzyskać od niego zgodę (może być ustna) na przesłanie danych lub CV.
  3. Wypełnij formularz kontaktowy zamieszczony poniżej.
  4. Czekaj na kontakt – poinformujemy Cię czy kandydat spełnia nasze kryteria i czy wyraził zgodę na udział w procesie rekrutacji. Jeśli nie zakwalifikujemy kandydata do procesu rekrutacyjnego, również Cię o tym poinformujemy.

Kto może wziąć udział w programie?

  1. Uczestnikiem programu może zostać każda osoba, która w odpowiedzi na umieszczoną na portalach rekrutacyjnych i stronie Inteca ofertę pracy, poleci nam znajomego.
  2. Nie można polecić samego siebie :]
  3. Uczestnikiem programu może zostać osoba, która nie jest zatrudniona w Inteca, ani z nami nie nie współpracuje (np. na B2B czy umowę zlecenie).
  4. Jeżeli wcześniej brałeś udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko w naszej firmie, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś polecił nam znajomego i wziął udział programie polecającym. :]

Warunki uzyskania bonusu

Bonus wypłacimy Ci gdy polecony przez Ciebie kandydat zostanie przez nas zatrudniony i po upływie 3-miesięcznego okresu próbnego będziemy kontynuować współpracę. Szczegółowe warunki znajdziesz w regulaminie.

Regulamin programu „Poleć znajomemu pracę w Inteca”

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem konsultantów i inżynierów oprogramowania z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów dla przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

Jesteśmy software house’m, w którym jest dużo przestrzeni na entuzjazm i rozwój osobisty. Twoje pomysły będę słyszane i będziesz miał wpływ na kształtowanie naszej firmy. Stawiamy na sprawdzone praktyki, ale mamy w firmie otwarte drzwi i umysły. Po prostu utalentowani inżynierowie tworzą dobre zespoły!

Lubimy działać zwinnie i w uporządkowany sposób, dlatego organizację naszej pracy opieramy o metodykę SCRUM i filozofię Agile. Autonomiczne zespoły, liczące maksymalnie 6 osób, przy wsparciu Project Leadera decydują w jaki sposób zarządzać swoją pracą i jak najlepiej realizować cele projektowe.

Dialog ma dla nas znaczenie, dlatego stworzyliśmy specjalny proces wspierający inicjatywy naszych pracowników. Twoja propozycja zmian procesowych, technologicznych, czy tych dotyczących wszystkich pracowników, jest zawsze mile widziana. Dzięki takiej właśnie inicjatywie pracowniczej regularnie organizujemy Pizza Day, gdzie podczas wspólnego posiłku rozmawiamy o tym co dzieje się w firmie i o tym, co może i powinno się wydarzyć.

Nie jesteśmy korporacją i widzimy w tym wiele korzyści. Nie tworzymy niepotrzebnych procesów i struktur. Stawiamy na partnerskie relacje i płaską strukturę organizacyjną, nie budujemy dystansu.

BENEFITY

5

PRZYJACIELSKA I CIEPŁA ATMOSFERA

9

BRAK DRESS CODE'U

6

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

8

OWOCOWE WTORKI

ikony www (15)

MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

7

NAPOJE I PRZEKĄSKI

1

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

4

PIZZA DAY

3

KARTA BENEFIT MULTISPORT

2

CHILLOUT ROOM

POLEĆ ZNAJOMEGO
    Administratorem danych osobowych jest Inteca sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 50-011, ul. Kościuszki 29. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udziału w programie "Poleć znajomego do pracy w Inteca" zgodnie z polityką prywatności